Novinky

22.02.2021 PROVOZ DDM

Provoz DDM je každý den od 8 do 16 hodin.

03.02.2021 TÁBORY SE RYCHLE PLNÍ!

Neváhejte a přihlašujte se na letní tábory. Kapacita bude brzy naplněna.

09.11.2020 https://mitkamjit.cz/

NEVÍTE CO DĚLAT DOMA VE VOLNÉM ČASE? TADY SE MŮŽETE INSPIROVAT! Portál pro sdílení aktivit. Kdo se nechce nudit, tak neváhejte!

09.11.2020 KAZ - nabídka online doučování

Vážení rodiče a vážené děti, můžete využít nabídku zcela nového projektu, který se věnuje online doučování běžného školního učiva. Nabízený program byl vytvořen ve spolupráci domů dětí a mládeže a středisek volného času v celé České republice. Služba je nabízena zcela ZDARMA. Projekt se jmenuje KAZ (Klub anonymních záškoláků) a je určen pro děti, které si nevědí rady s učením a chtějí oslovit k výuce úplně někoho jiného než své učitele nebo své spolužáky. Po přihlášení na webových stránkách https://mitkamjit.cz/KAZ vyplní žák (či jeho rodiče) pouze jméno, kontaktní e-mail a učivo, se kterým chce žák pomoci. V následujících dnech se ho ujme některý z pedagogů (s příslušnou odbornou kvalifikací) a prostřednictvím mailu domluví on-line setkání dle technických možností žáka. Věříme, že tato neformální vzdělávací aktivita přispěje k úspěšnějšímu zvládnutí povinného školního učiva. Přejeme Vám všem hezké dny a doufáme, že se brzy s vámi setkáme nejenom v našich zájmových kroužcích. Dům dětí a mládeže Heřmanův Městec

S rodinou do přírody

21.01.2021

Ahoooj kamarádi, pojďte s námi na čerstvý vzduch do přírody, načerpat sílu  a užít mnoho srandy  u naší cesty s úkoly pro celou rodinu. My si to moc užily a co vy?
Vyzvedněte si mapku a pojďte po stanovištích, která jsme si pro vás nachystali.
Pokud chcete být zařazeni do slosování o karetní hru od firmy Albi, napište nám na email srodinoudoprirody@seznam.cz
 Jméno týmu a členů
 Věk dětí
 Který úkol byl nejtěžší/nejlehčí
 U kterého jste se nejvíce pobavili
 Zašlete fotografii alespoň ze tří stanovišť. (Zasláním fotografie souhlasíte se zveřejněním na našich sociálních sítích.)
Akce trvá do 21.2.2021
Mapa: Mapa s rodinou do přírody.jpg 
Odkaz na upoutávku:  https://fb.watch/39kmOvqCvC


/