Novinky

25.06.2021 Zájmové kroužky

Veškeré vratky za zápisné jsou odeslány. Prosím, zkontrolujte si své účty, zda částky doputovaly až k vám.

09.11.2020 https://mitkamjit.cz/

NEVÍTE CO DĚLAT DOMA VE VOLNÉM ČASE? TADY SE MŮŽETE INSPIROVAT! Portál pro sdílení aktivit. Kdo se nechce nudit, tak neváhejte!

09.11.2020 KAZ - nabídka online doučování

Vážení rodiče a vážené děti, můžete využít nabídku zcela nového projektu, který se věnuje online doučování běžného školního učiva. Nabízený program byl vytvořen ve spolupráci domů dětí a mládeže a středisek volného času v celé České republice. Služba je nabízena zcela ZDARMA. Projekt se jmenuje KAZ (Klub anonymních záškoláků) a je určen pro děti, které si nevědí rady s učením a chtějí oslovit k výuce úplně někoho jiného než své učitele nebo své spolužáky. Po přihlášení na webových stránkách https://mitkamjit.cz/KAZ vyplní žák (či jeho rodiče) pouze jméno, kontaktní e-mail a učivo, se kterým chce žák pomoci. V následujících dnech se ho ujme některý z pedagogů (s příslušnou odbornou kvalifikací) a prostřednictvím mailu domluví on-line setkání dle technických možností žáka. Věříme, že tato neformální vzdělávací aktivita přispěje k úspěšnějšímu zvládnutí povinného školního učiva. Přejeme Vám všem hezké dny a doufáme, že se brzy s vámi setkáme nejenom v našich zájmových kroužcích. Dům dětí a mládeže Heřmanův Městec

PŘIHLAŠOVÁNÍ NA KROUŽKY JE SPUŠTĚNO!!!

01.09.2021 PŘIHLAŠOVÁNÍ NA KROUŽKY JE SPUŠTĚNO!!!
Vítáme Vás v novém školním roce. Na našich stránkách bylo spuštěno přihlašování na kroužky v roce 2021/2022.
Pozor na malé změny! Nově příchozí členové mohou opět kroužek navštívit 2x na zkoušku zdarma, ale nově MUSÍ BÝT UHRAZENO ZÁPISNÉ A ODEVZDANÁ PODEPSANÁ PŘIHLÁŠKA. Nemusíte mít strach, že o peníze přijdete. Jestliže účastník na kroužku nezůstane, zápisné VRÁTÍME V PLNÉ VÝŠI.
Zápisné na kroužek prosím uhraďte na účet DDM před nástupem na kroužek, nejdéle do 30.09.2021. V případě nezaplacení zápisného, nebude dítěti umožněn vstup do kroužku.
Odkaz k přihlášení: http://www.jezkovka.cz/krouzky
V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.
Těšíme se, co nový rok přinese!