Novinky

22.02.2021 PROVOZ DDM

Provoz DDM je každý den od 8 do 16 hodin.

03.02.2021 TÁBORY SE RYCHLE PLNÍ!

Neváhejte a přihlašujte se na letní tábory. Kapacita bude brzy naplněna.

09.11.2020 https://mitkamjit.cz/

NEVÍTE CO DĚLAT DOMA VE VOLNÉM ČASE? TADY SE MŮŽETE INSPIROVAT! Portál pro sdílení aktivit. Kdo se nechce nudit, tak neváhejte!

09.11.2020 KAZ - nabídka online doučování

Vážení rodiče a vážené děti, můžete využít nabídku zcela nového projektu, který se věnuje online doučování běžného školního učiva. Nabízený program byl vytvořen ve spolupráci domů dětí a mládeže a středisek volného času v celé České republice. Služba je nabízena zcela ZDARMA. Projekt se jmenuje KAZ (Klub anonymních záškoláků) a je určen pro děti, které si nevědí rady s učením a chtějí oslovit k výuce úplně někoho jiného než své učitele nebo své spolužáky. Po přihlášení na webových stránkách https://mitkamjit.cz/KAZ vyplní žák (či jeho rodiče) pouze jméno, kontaktní e-mail a učivo, se kterým chce žák pomoci. V následujících dnech se ho ujme některý z pedagogů (s příslušnou odbornou kvalifikací) a prostřednictvím mailu domluví on-line setkání dle technických možností žáka. Věříme, že tato neformální vzdělávací aktivita přispěje k úspěšnějšímu zvládnutí povinného školního učiva. Přejeme Vám všem hezké dny a doufáme, že se brzy s vámi setkáme nejenom v našich zájmových kroužcích. Dům dětí a mládeže Heřmanův Městec

Keramika pro mladší děti

KERAMIKA PRO MLADŠÍ DĚTI pro děti od 1. třídy
Práce s hlínou - správné zpracování. Drobné dekorační předměty a ozdoby. Tématické zaměření - např. vánoční, velikonoční apod. (kachle, svícny, zjednodušené figurky, vymačkávaná hlína - misky, číšky...).
Pedagog: Mgr. Eva Kaválková


ZÁJMOVÝ KROUŽEK ZAČÍNÁ 1. 10. 2020 v DDM.

Kód 100101
Název Keramika pro mladší děti
Místo konání Dům dětí a mládeže Heřmanův Městec
Hlavní vedoucí Mgr. Eva Kaválková
Věková skupina 6-11 let
Cena rok 750,- Kč
Datum zahájení 17.09.2020
Datum ukončení 06.06.2021
Dny konání ČT 15:30-17:30
Volná místa Poslední 3 místa