Novinky

22.02.2021 PROVOZ DDM

Provoz DDM je od 1. 3. 2021 do 21. 3. 2021 OMEZEN! Kontakt pouze po telefonické domluvě!

03.02.2021 TÁBORY SE RYCHLE PLNÍ!

Neváhejte a přihlašujte se na letní tábory. Kapacita bude brzy naplněna.

09.11.2020 https://mitkamjit.cz/

NEVÍTE CO DĚLAT DOMA VE VOLNÉM ČASE? TADY SE MŮŽETE INSPIROVAT! Portál pro sdílení aktivit. Kdo se nechce nudit, tak neváhejte!

09.11.2020 KAZ - nabídka online doučování

Vážení rodiče a vážené děti, můžete využít nabídku zcela nového projektu, který se věnuje online doučování běžného školního učiva. Nabízený program byl vytvořen ve spolupráci domů dětí a mládeže a středisek volného času v celé České republice. Služba je nabízena zcela ZDARMA. Projekt se jmenuje KAZ (Klub anonymních záškoláků) a je určen pro děti, které si nevědí rady s učením a chtějí oslovit k výuce úplně někoho jiného než své učitele nebo své spolužáky. Po přihlášení na webových stránkách https://mitkamjit.cz/KAZ vyplní žák (či jeho rodiče) pouze jméno, kontaktní e-mail a učivo, se kterým chce žák pomoci. V následujících dnech se ho ujme některý z pedagogů (s příslušnou odbornou kvalifikací) a prostřednictvím mailu domluví on-line setkání dle technických možností žáka. Věříme, že tato neformální vzdělávací aktivita přispěje k úspěšnějšímu zvládnutí povinného školního učiva. Přejeme Vám všem hezké dny a doufáme, že se brzy s vámi setkáme nejenom v našich zájmových kroužcích. Dům dětí a mládeže Heřmanův Městec

Výtvarná tvorba/příprava na t. zkoušky

VÝTVARNÁ TVORBA / PŘÍPRAVA NA TALENTOVÉ ZKOUŠKY pro děti od 3. třídy, SŠ
Studijní kresba, malba, modelování - zátiší, portrét, figura, reprodukce. Seznámení se s výtvarnými technikami - tempera, akvarel, pastely, rudka, uhel . Nauka výtvarných dovedností - stínování, kompozice, perspektiva, znalost míchání barev, procvičování prostorového vnímání. Malba a kresba v plenéru. Příprava k talentové zkoušce na školy s výtvarným zaměřením. Individuální přístup. Pomoc s výběrem vhodné umělecké školy a sestavení portfolia.
Pedagog: MgA. Aneta Kokstejnová

ZÁJMOVÝ KROUŽEK ZAČÍNÁ 1. 10. 2020 v DDM.

Kód 100104
Název Výtvarná tvorba/příprava na t. zkoušky
Místo konání Dům dětí a mládeže Heřmanův Městec
Hlavní vedoucí MgA. Aneta Kokstejnová
Věková skupina 8-18 let
Cena rok 650,- Kč
Datum zahájení 24.09.2020
Datum ukončení 06.06.2021
Dny konání ČT 16:30-18:00
Volná místa Volno