Novinky

22.02.2021 PROVOZ DDM

Provoz DDM je každý den od 8 do 16 hodin.

03.02.2021 TÁBORY SE RYCHLE PLNÍ!

Neváhejte a přihlašujte se na letní tábory. Kapacita bude brzy naplněna.

09.11.2020 https://mitkamjit.cz/

NEVÍTE CO DĚLAT DOMA VE VOLNÉM ČASE? TADY SE MŮŽETE INSPIROVAT! Portál pro sdílení aktivit. Kdo se nechce nudit, tak neváhejte!

09.11.2020 KAZ - nabídka online doučování

Vážení rodiče a vážené děti, můžete využít nabídku zcela nového projektu, který se věnuje online doučování běžného školního učiva. Nabízený program byl vytvořen ve spolupráci domů dětí a mládeže a středisek volného času v celé České republice. Služba je nabízena zcela ZDARMA. Projekt se jmenuje KAZ (Klub anonymních záškoláků) a je určen pro děti, které si nevědí rady s učením a chtějí oslovit k výuce úplně někoho jiného než své učitele nebo své spolužáky. Po přihlášení na webových stránkách https://mitkamjit.cz/KAZ vyplní žák (či jeho rodiče) pouze jméno, kontaktní e-mail a učivo, se kterým chce žák pomoci. V následujících dnech se ho ujme některý z pedagogů (s příslušnou odbornou kvalifikací) a prostřednictvím mailu domluví on-line setkání dle technických možností žáka. Věříme, že tato neformální vzdělávací aktivita přispěje k úspěšnějšímu zvládnutí povinného školního učiva. Přejeme Vám všem hezké dny a doufáme, že se brzy s vámi setkáme nejenom v našich zájmových kroužcích. Dům dětí a mládeže Heřmanův Městec

Koně čtvrtek

KONĚ ČTVRTEK pro děti od 1. třídy
Péče o koně, jízda na koni. Děti se zde naučí: jak se o koně starat, jak s ním správně manipulovat, vodit, čistit, sedlat, jezdit. Základy jízdy na koni: nasedávání, sesedání, správný sed, cvičení na koni, samostatné vedení koně v kroku, klusu, cvalu. Práce ve stáji: místování, nastýlání, krmení.
Pedagog: Ing. Petra Bednářová

ZÁJMOVÝ KROUŽEK ZAČÍNÁ 24. 9. 2020 v Úherčicích.

Kód 100605
Název Koně čtvrtek
Místo konání Úherčice
Hlavní vedoucí Ing. Petra Bednářová
Věková skupina 6-18 let
Cena rok 1200,- Kč
Datum zahájení 23.09.2020
Datum ukončení 06.06.2021
Dny konání ČT 15:00-18:00
Volná místa Poslední 3 místa