Novinky

11.05.2020 OBNOVEN provoz úředních hodin

Od 11. 5. 2020 je obnoven provoz úředních hodin. Prosíme ale nejdříve o kontaktování na emailu DDM (ddm.hm@email.cz) nebo na telefonním čísle 737 105 067. Děkujeme!

11.05.2020 OMEZENÍ PROVOZU ZAHRADY PŘI DDM

Vážení návštěvníci zahrady při DDM. Z důvodu otevírání zájmových kroužků Vás prosíme, o minimalizaci návštěv zahrady při DDM v době provozu zájmových kroužků. Tímto opatřením chceme ochránit naše účastníky a zajistit jim bezpečné místo pro výuku. PONDĚLÍ – PÁTEK 14:00 – 18:30 Děkujeme za respektování.

20.04.2020 INFORMACE

Vážení rodiče, účastníci zájmových kroužků a příležitostných akcí, kamarádi a táborníci. Stále ještě nenadešel čas, abychom se mohli osobně setkávat. Ráda bych tedy poskytla důležité informace ohledně našich volnočasových aktivit. Pravidelná zájmová činnost (zájmové kroužky) a kurzy pro dospělé Pokud bude do konce školního roku povolena výuka a tedy i provoz pro děti, žáky, studenty a ostatní účastníky Domu dětí a mládeže Heřmanův Městec, budou kroužky probíhat až do konce školního roku, tj. do 30. 6. 2020. Veškerá zrušená výuka bude na konci školního roku (červen 2020) zohledněna a bude se vracet poměrná část zápisného za zájmové kroužky. Zápisné se bude vracet na účty, ze kterých byla platba uhrazena. Příležitostná činnost (Čarodějnice, Dětský den, Legoland) Všechny příležitostné akce jsou zrušeny. Bohužel i náš oblíbený Legoland, který budeme přesouvat na příští školní rok 2020/2021. Tábory Zatím nevíme, jaká omezení přetrvají do prázdninových měsíců. Stále ale s letními tábory počítáme. Pokud by došlo k omezení letní činnosti, budou veškeré platby vráceny v plné výši a to opět na účty, ze kterých platba proběhla. Pokud dojde k jakékoli změně, budete o tom včas informováni. Přeji vám klidné dny v této nelehké době. Za DDM Kateřina Vacková - ředitelka

HRY BEZ HRANIC - FLY ZONE PARK

Pojďte se s námi vyskákat dle libosti do trampolínové arény, zkusit si zaházet na basketbalové koše, zahrát si dodgeball (zábavná forma vybíjené) či larp game (obdoba paintballu), zdolat horolezeckou stěnu, projít ninja překážky, vyzkoušet velkou olympijskou trampolínu, která je ideálním místem pro parkour, vyzkoušet twister, na němž skáčete a podlézáte dvě točící se ramena, balancování na slack line a podobně.

Sraz: v 7 hodin na vlakovém nádraží v Heřmanově Městci

Příjezd: v 15,35 hodin tamtéž

Cena: 240,- (doprava, vstup)

S sebou: jídlo a pití na celý den, vhodné oblečení do parku, kapesné, PROTISKLUZOVÉ PONOŽKY (lze je koupit na místě za 39,-), kartička zdravotní pojišťovny

Kód 191113
Název HRY BEZ HRANIC - FLY ZONE PARK
Termín konání 10.02.2020 07:00 - 15:35
Místo konání Jiné
Hlavní vedoucí Mgr. Kateřina Vacková
Věková skupina 7-18 let
Sraz účastníků v 7 hodin na vlakovém nádraží v Heřmanově Městci.
V ceně zahrnuto Doprava a vstupné.
Cena 240,- Kč