Novinky

22.02.2021 PROVOZ DDM

Provoz DDM je každý den od 8 do 16 hodin.

03.02.2021 TÁBORY SE RYCHLE PLNÍ!

Neváhejte a přihlašujte se na letní tábory. Kapacita bude brzy naplněna.

09.11.2020 https://mitkamjit.cz/

NEVÍTE CO DĚLAT DOMA VE VOLNÉM ČASE? TADY SE MŮŽETE INSPIROVAT! Portál pro sdílení aktivit. Kdo se nechce nudit, tak neváhejte!

09.11.2020 KAZ - nabídka online doučování

Vážení rodiče a vážené děti, můžete využít nabídku zcela nového projektu, který se věnuje online doučování běžného školního učiva. Nabízený program byl vytvořen ve spolupráci domů dětí a mládeže a středisek volného času v celé České republice. Služba je nabízena zcela ZDARMA. Projekt se jmenuje KAZ (Klub anonymních záškoláků) a je určen pro děti, které si nevědí rady s učením a chtějí oslovit k výuce úplně někoho jiného než své učitele nebo své spolužáky. Po přihlášení na webových stránkách https://mitkamjit.cz/KAZ vyplní žák (či jeho rodiče) pouze jméno, kontaktní e-mail a učivo, se kterým chce žák pomoci. V následujících dnech se ho ujme některý z pedagogů (s příslušnou odbornou kvalifikací) a prostřednictvím mailu domluví on-line setkání dle technických možností žáka. Věříme, že tato neformální vzdělávací aktivita přispěje k úspěšnějšímu zvládnutí povinného školního učiva. Přejeme Vám všem hezké dny a doufáme, že se brzy s vámi setkáme nejenom v našich zájmových kroužcích. Dům dětí a mládeže Heřmanův Městec

Klientské centrum

Klientské centrum 
 
>Klikněte zde pro přesměrování na klientské centrum 
Jak se přihlásit

Na stránkách www.jezkovka.cz si vyberete jednotlivý kroužek a kliknete na CHCI SE PŘIHLÁSIT ONLINE. Následovně se Vám otevře naše klientské centrum, kde se zaregistrujete. Vyplňte prosím všechny údaje správně ať můžeme předejít komplikacím. Po úspěšném přihlášení Vám na Váš e-mail bude zaslán aktivační e-mail, díky kterému se poprvé dostanete do klientského centra.

Váš e-mail uvádějte stejný, jako ten který jste u nás na domečku uvedli ve školním roce 2014/2015 - 2018/2019!!! Pokud tak neučiníte, tak se nebude moci spárovat Vaše registrace s účastníky, které máte u nás v systému již zapsané (např. Vaše děti,...). Pokud si nejste jisti, jaký e-mail jste uvedli při registraci v předchozích letech, tak můžete volat na telefonní číslo 469 695 632 a nebo psát na e-mail ddm.hm@email.cz a my Vám jej rádi sdělíme. Může se také stát, že jste nám v předchozích letech e-mail neposkytli. V tomto připadě se na nás také obraťe, jelikož se do administračního centra nedostanete nebo neuvidíte své účastníky.Pokud vše vyplníte správně, tak pod záložkou účastníci uvidíte osoby, které pod Váš e-mail spadají.

Pokud je účastník nový a v předchozích letech v Domě dětí a mládeže Heřmanův Městec žádnou zájmovou činnost nenavštěvoval, tak po zaregistrování v záložce účastník kliknete na NOVÝ ÚČASTNÍK a vyplníte veškeré údaje.

V tomto klientském centru se budete moci po úspěšném zaregistrování a přihlášení od této chvíle přihlašovat do zájmové činnosti, táborů a různých akcí, které Dům dětí a mládeže Heřmanův Městec nabízí. Upozorňujeme, že však toto online přihlášení není prozatím závazné!!! Musí být nejdříve zkontrolováno pracovníky DDM a pokud bude vše v pořádku, tak se stav Vaší přihlášky ze stavu ČEKÁ NA SCHVÁLENÍ změní na PŘIHLÁŠEN a na Váš e-mail Vám bude obratem odeslána přihláška, kde ve spodní části naleznete veškeré platební údaje a splatnost.

Klientské centrum Vám také poskytne velmi přehledný rozpis akcí a kroužků, které jste navštěvovali v minulosti, a na které jste přihlášeni v aktuálním čase. Samozřejmostí zůstává možnost přihlásit se telefonicky či osobně. Naši pracovníci Vám poskytnou všechny informace a rádi poradí. Jakmile se přihlásíte (on-line, telefonicky či osobně), rezervujeme vám místo ve vybraném kroužku a přidělíme variabilní symbol. Platbu je potřeba provést do termínu uvedeném na přihlášce bankovním převodem. Zároveň se odevzdává vyplněná přihláška, u dětí do 18 let je nutný podpis rodičů (nebo zástupců). Přihlášku na kroužek získáte také při osobní návštěvě DDM.

 Na přihlášce doplňte všechny chybějící informace, Váš podpis a zároveň si všechny uvedené údaje překontrolujte. Pozorně si přečtěte prohlášení rodičů. Pod Vaším podpisem oddělte přihlášku od informací ohledně platby za zájmový útvar a ponechejte si jej. Podepsanou přihlášku co nejdříve odevzdejte zpět do DDM. 
 

Pokud máte více přihlášek a tedy i více variabilních symbolů, vyberte si pouze jeden a všechny platby můžete sečíst a poslat je, jako jeden platební příkaz na číslo účtu DDM pod jedním variabilním symbolem- do zpráv pro příjemce můžete uvést jméno dítěte

 

V PŘÍPADĚ JAKÝCHKOLIV DOTAZŮ NÁS NEVÁHEJTE KONTAKTOVAT.